Volg ons op:

Twitter
Facebook
 
 
   
 
 
   
   
   
   
   

Sinds 18 januari 2012 is de samenwerking tussen Peitsman, Parketfabriek Lieverdink en Lecol een feit! Op onze vestigingen in Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Nederweert, Rotterdam en Utrecht zijn wij nu al geruime tijd actief.

Parketservicepunt Almelo
Het Wendelgoor 9
7604 PJ Almelo

Tel: 0546 - 589 390
almelo@peitsman.nl


Op het Parketservicepunt kunt u terecht voor:

• Voorraad tapis- en bourgognevloeren
• Spaanplaat en mozaïk ondervloeren
• Volledig assortiment Lecol en Sia schuurbanden en schuurschijven
• Het uitgebreide assortiment van Peitsman met o.a.
Quick Step, mFLOR, plinten, profielen,
ondervloeren, entreematten en gereedschappen.

 

 


Parketservicepunt Amsterdam
Nieuwe Hemweg 56
1013 CX Amsterdam

Tel: 020 - 687 85 95
amsterdam@peitsman.nl

 

Parketservicepunt Breda
Tinstraat 8
4823 AA Breda

Tel: 076 - 541 49 22
breda@peitsman.nl

 

Parketservicepunt Ede
Fahrenheitstraat 34
6716 BR Ede

Tel: 0318-695790
ede@peitsman.nl

 


Parketservicepunt
Den Haag

Oder 17
2491 DD Den Haag

Tel: 070 - 301 10 60
denhaag@peitsman.nl

 

 

Parketservicepunt Groningen
Flensburgweg 15
9723 TN Groningen

Tel: 050 - 544 50 50
groningen@peitsman.nl

 

Parketservicepunt Haarlem
Fustweg 10
2031 CJ Haarlem

Tel: 023 - 553 19 60
haarlem@peitsman.nl


Parketservicepunt Nederweert
Titaniumstraat 14
6031 TV Nederweert

Tel: 0495 - 688 270
nederweert@peitsman.nl

 

Parketservicepunt Rotterdam
Boterdiep 36
3077 AW Rotterdam

Tel: 010 - 292 14 55
rotterdam@peitsman.nl

  Parketservicepunt Utrecht
Tennesseedreef 4
3565 CJ Utrecht

Tel: 030 - 262 64 44
utrecht@peitsman.nl
 

Parketservicepunt Leeuwarden
Uranusweg 8
8938 AJ Leeuwarden

Tel. 058-216 74 65
leeuwarden@peitsman.nl